tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policyjna akcja “Motocykl" na serpentynach pod Sanokiem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policyjna akcja “Motocykl" na serpentynach pod Sanokiem

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.10, 11:14 7 Drukuj

Słynne serpentyny w ciągu DK nr 28 w Górach Słonnych od lat przyciągają motocyklistów. Ci, którzy jeżdżą po tym odcinku w mocno sportowym stylu, narazili się miejscowym mieszkańcom. W ostatnich dniach policja urządziła tam akcję wymierzoną w łamiących przepisy kierowców jednośladów.

Szczególnie atrakcyjny dla motocyklistów odcinek DK 28 znajduje się pomiędzy miejscowościami Wujskie i Tyrawa Wołoska. Wśród turystów pokonujących go spokojnym tempem zdarzają się sportowcy, którzy ostro cisną na ciasnych winklach. Ich obecność przeszkadza okolicznym mieszkańcom, którzy narzekają na hałas i niebezpieczeństwa wynikające ze wspólnego korzystania z tej drogi. 

NAS Analytics TAG

W ostatnich dniach odbyła się w tym miejscu policyjna akcja "Motocykl". Impulsem do niej były m.in. zgłoszenia złożone przez internetową platformę Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci w ciągu dwóch dni zatrzymali na serpentynach 31 motocyklistów, wystawili 11 mandatów karnych i zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych. Trzy razy zastosowano pouczenie.

Sanocka policja zapowiada kontynuowanie działań w tym miejscu.NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: RnR 11/07/2019 18:29

Dadaj sobie trochę IQ

Odpowiedz
Autor: michal 10/07/2019 23:39

za głośne wydechy :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę