tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ciężki wypadek Łukasza Lonki i nieprawdziwe doniesienia o jego śmierci NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ciężki wypadek Łukasza Lonki i nieprawdziwe doniesienia o jego śmierci

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.09, 18:56 Drukuj

Wielokrotny mistrz Polski MX, zawodnik AMK Człuchów Łukasz Lonka, uległ w niedzielę ciężkiemu wypadkowi na torze Nowodwór koło Lubartowa. Był reanimowany na miejscu, w tej chwili walczy o życie w szpitalu. Dziś po południu serwisy sportowe podały informację o jego śmierci, które zdecydowanie zdementowała żona zawodnika, Edyta.

Wypadek wydarzył się w czasie II Rundy East Motocross Cup. Impreza rozgrywana była na torze Nowodwór koło Lubartowa w woj. lubelskim. Uchodzi on za bardzo dobry obiekt, z miękką nawierzchnią, sprzyjający dużym prędkościom. Łukasz upadł po skoku z najazdu i stracił przytomność. Ratownicy medyczni reanimowali go na miejscu, udało im się przywrócić funkcje życiowe, a do szpitala zabrał go śmigłowiec. W tej chwili trwa dalsza walka o jego życie.

NAS Analytics TAG

Wszyscy - kibice, organizatorzy, władze klubu AMK Człuchów - są wstrząśnięci, zwłaszcza wobec faktu, że Łukasz jest fachowcem, wielokrotnym mistrzem polski w swojej dyscyplinie. Dziś po południu na wielu serwisach i portalach pojawiła się informacja o śmierci zawodnika. Na swoim facebooku kategorycznie zdementowała go Edyta Lonka, żona Łukasza, która napisała:

Łukasz mój kochany mąż jeszcze żyje! Jesteśmy wstrząśnięci spływającymi do nas kondolencjami. Łukasz jest w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie, dlatego prosimy wszystkich o modlitwę a nie o kondolencje. Wszystkie osoby i media, które udostępniły te fałszywe informacje zamiast wspierać Łukasza i nas w walce o Jego życie, pogrążają mnie i naszą rodzinę w żałobie.

Łukasz przebywa obecnie na oddziale intensywnej opieki medycznej w jednym z lubelskich szpitali. Trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę