tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zaproszenie na rocznicow msz w intencji ukasza Lonki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zaproszenie na rocznicow msz w intencji ukasza Lonki

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.03, 12:04 Drukuj

Łukasz Lonka był czołowym polskim zawodnikiem MX, wielokrotnym mistrzem kraju, startującym w barwach AMK Człuchów. Zmarł niemal rok temu, na skutek wypadku na torze w okolicach Lubartowa. Rodzina i przyjaciele Łukasza zapraszają na mszę polową w jego intencji, która odbędzie się 9 lipca na tym samym torze. 

Tragedia wydarzyła się 7 lipca 2019 roku w czasie II Rundy East Motocross Cup, rozgrywanej na torze w Nowodworze koło Lubartowa. Łukasz upadł po jednym ze skoków i stracił przytomność. Został zabrany śmigłowcem do szpitala w Lublinie, gdzie niestety 10 lipca zmarł. 

NAS Analytics TAG

Rafał Sonik oraz przyjaciele Łukasza Lonki ze środowiska motosportu zorganizowali 31 lipca 2019 roku mszę polową w jego intencji, odprawioną na terenie toru. Chcemy dać sygnał rodzinie i bliskim, że pamiętamy o Łukaszu. Pamiętamy emocje, które nam dawał, pamiętamy, ze był wzorem dla innych zawodników oraz to, że był mistrzem, który zawsze będzie żył w naszych sercach - mówił wtedy Rafał Sonik.

W tym roku, z okazji zbliżającej się pierwszej rocznicy śmierci Łukasza, ponownie zostanie odprawiona msza polowa na torze pod Lubartowem. Odbędzie się to w czwartek 9 lipca o godzinie 16.00.  

Z kolei 10 lipca o godz. 8.30 kolejna msza w intencji Łukasza Lonki zostanie odprawiona w jego rodzinnej Wrześni, w kościele pw. Św. Królowej Jadwigi, o czym poinformowała jego żona Edyta. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr