tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 PZM zawiesił wszystkie zawody motocrossowe do 1 września! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

PZM zawiesił wszystkie zawody motocrossowe do 1 września!

Autor: Redakcja 2019.08.06, 14:30 Drukuj

W ostatnich tygodniach środowiskiem polskiego motocrossu wstrząsnęły dwie tragedie. W wypadkach na torze zginęli wielokrotny mistrz Łukasz Lonka oraz młodziutka zawodniczka Wiktoria Wicińska. W związku z tym PZM wydał decyzję o czasowym zawieszeniu wszystkich zawodów MX w Polsce.

Poniżej udostępniamy pełną treść oświadczenia wydanego przez Polski Związek Motorowy:

NAS Analytics TAG

Warszawa, 05.08.2019 r.

Polski Związek Motorowy informuje o bezwzględnym zawieszeniu rozgrywania zawodów motocyklowych w konkurencji Motocross na wszystkich szczeblach do dnia 1 września 2019 r. włącznie.

Powyższa decyzja podyktowana jest tragicznymi zdarzeniami, jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach.

Zmiany w kalendarzach rozgrywek poszczególnych cykli imprez będą ogłaszane przez właściwe jednostki PZM w terminie późniejszym.

Będziemy na bieżąco informować o rozwoju sytuacji.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę