tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragedia na torze motocross w Lipnie - nie yje 15 letnia Wiktoria
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tragedia na torze motocross w Lipnie - nie yje 15 letnia Wiktoria

Autor: Alonzo 2019.08.03, 23:09 4 Drukuj

Przed chwilą dotarła do nas tragiczna wiadomość. 15 letnia Wiktora, jedna z zawodniczek Mistrzostw Polski Motocross, zmarła po fatalnym upadku w trakcie dzisiejszego wyścigu w Lipnie.

Wiktoria była jedną z tych młodych utalentowanych zawodniczek, które wszyscy znają. Nie tylko odnosiła sukcesy w zawodach motocross, ale wyróżniała się przy tym fascynującą osobowością i charyzmą. Wystarczy przypomnieć, że pomimo małej popularności motocrossu w stosunku do takich dyscyplin, jak koszykówka czy piłka nożna, Wiktorii, pomimo bardzo młodego wieku, udało się zdobyć 3 miejsce w plebiscycie Kuriera Lubelskiego na sportowca roku.

NAS Analytics TAG

Jeżeli ktoś nie miał szczęścia poznać Wiktorii na żywo, może przekonać się o jej wyjątkowości i wielkiej klasie z jej Facebooka i Instagrama:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012193293635

https://www.instagram.com/wicinska365/

Dzisiaj zdarzyła się rzecz, która nie powinna się zdarzyć. W trakcie drugiego biegu kobiet Mistrzostw Polski Motocross Wiktoria uległa wypadkowi. Upadła i kilkukrotnie koziołkowała z motocyklem. Ciąg dalszy tego tragicznego zdarzenia nie wymaga dodatkowego komentarza.

Straciliśmy wspaniałą osobę. Niezwykle pechowe zdarzenia odebrało nam radość i przyszłe sukcesy tej niewątpliwie wyjątkowej zawodniczki. Łączymy się w bólu z rodziną. Resztę każdy musi przeżyć sam, w swoim sercu. Dziś płaczemy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: marcin 04/08/2019 19:58

racja.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr