tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragedia na torze motocross w Lipnie - nie żyje 15 letnia Wiktoria NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Tragedia na torze motocross w Lipnie - nie żyje 15 letnia Wiktoria

Autor: Alonzo 2019.08.03, 23:09 4 Drukuj

Przed chwilą dotarła do nas tragiczna wiadomość. 15 letnia Wiktora, jedna z zawodniczek Mistrzostw Polski Motocross, zmarła po fatalnym upadku w trakcie dzisiejszego wyścigu w Lipnie.

Wiktoria była jedną z tych młodych utalentowanych zawodniczek, które wszyscy znają. Nie tylko odnosiła sukcesy w zawodach motocross, ale wyróżniała się przy tym fascynującą osobowością i charyzmą. Wystarczy przypomnieć, że pomimo małej popularności motocrossu w stosunku do takich dyscyplin, jak koszykówka czy piłka nożna, Wiktorii, pomimo bardzo młodego wieku, udało się zdobyć 3 miejsce w plebiscycie Kuriera Lubelskiego na sportowca roku.

NAS Analytics TAG

Jeżeli ktoś nie miał szczęścia poznać Wiktorii na żywo, może przekonać się o jej wyjątkowości i wielkiej klasie z jej Facebooka i Instagrama:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012193293635

https://www.instagram.com/wicinska365/

Dzisiaj zdarzyła się rzecz, która nie powinna się zdarzyć. W trakcie drugiego biegu kobiet Mistrzostw Polski Motocross Wiktoria uległa wypadkowi. Upadła i kilkukrotnie koziołkowała z motocyklem. Ciąg dalszy tego tragicznego zdarzenia nie wymaga dodatkowego komentarza.

Straciliśmy wspaniałą osobę. Niezwykle pechowe zdarzenia odebrało nam radość i przyszłe sukcesy tej niewątpliwie wyjątkowej zawodniczki. Łączymy się w bólu z rodziną. Resztę każdy musi przeżyć sam, w swoim sercu. Dziś płaczemy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: marcin 04/08/2019 19:58

racja.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę