tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmarł Jerzy Dowejko, zasłużony działacz i sędzia sportów motorowych NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zmarł Jerzy Dowejko, zasłużony działacz i sędzia sportów motorowych

Autor: Redakcja 2019.01.16, 13:36 Drukuj

Dotarła do nas kolejna smutna informacja w tym tygodniu. Nie żyje Jerzy Dowejko, znany szef ekip, sędzia i komisarz techniczny, współtwórca polskiego środowiska motocrossowego.

Jerzy Dowejko związany był z Warmią i Mazurami. Od lat 70. tworzył struktury sportu motocrossowego w Lidzbarku Warmińskim, od 1982 roku był sędzią klasy państwowej. Współzakładał Motoklub Olsztyn, organizował międzynarodowe mistrzostwa Polski i Europy. Był również członkiem zarządu OKS Stomil Olsztyn. Jerzy Dowejko zmarł w wieku 68 lat.

Źródło: X-cross Magazyn

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę