tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmarł Jerzy Dowejko, zasłużony działacz i sędzia sportów motorowych

Zmarł Jerzy Dowejko, zasłużony działacz i sędzia sportów motorowych

Autor: Redakcja 2019.01.16, 13:36 Drukuj

Dotarła do nas kolejna smutna informacja w tym tygodniu. Nie żyje Jerzy Dowejko, znany szef ekip, sędzia i komisarz techniczny, współtwórca polskiego środowiska motocrossowego.

Jerzy Dowejko związany był z Warmią i Mazurami. Od lat 70. tworzył struktury sportu motocrossowego w Lidzbarku Warmińskim, od 1982 roku był sędzią klasy państwowej. Współzakładał Motoklub Olsztyn, organizował międzynarodowe mistrzostwa Polski i Europy. Był również członkiem zarządu OKS Stomil Olsztyn. Jerzy Dowejko zmarł w wieku 68 lat.

Źródło: X-cross Magazyn

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę