tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Łukasz Lonka nie żyje. Nie odzyskał przytomności po niedzielnym wypadku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Łukasz Lonka nie żyje. Nie odzyskał przytomności po niedzielnym wypadku

Autor: Redakcja 2019.07.10, 11:45 Drukuj

Żona zawodnika AMK Człuchów podała dziś smutną informację. Łukasz Lonka zmarł w lubelskim szpitalu, w którym walczył o życie po wypadku, jakiemu uległ w niedzielę na torze koło Lubartowa. 

Tragiczny wypadek Łukasza miał miejsce w niedzielę, na zawodach East Motocross Cup na torze Nowodwór koło Lubartowa w woj. lubelskim. Zawodnik nie utrzymał równowagi po skoku, upadł i stracił przytomność. Był reanimowany na miejscu, po czym śmigłowiec zabrał go do jednego z lubelskich szpitali.

NAS Analytics TAG

Wczoraj w czołowych serwisach sportowych pojawiła się pierwsza informacja o śmierci Łukasza, którą natychmiast zdementowała jego żona. Dziś rano jednak Edyta Lonka przekazała kolejne wieści, tym razem bardzo smutne:

Z wielkim bólem serca zawiadamiam, że mój kochany mąż odszedł od nas w dniu dzisiejszym 😔

Redakcja Ścigacz.pl składa kondolencje Żonie, Rodzinie i Przyjaciołom Łukasza. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę