tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie tylko w Warszawie goni piratw. Kolejne miasto tworzy specgrup SPEED
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie tylko w Warszawie goni piratw. Kolejne miasto tworzy specgrup SPEED

Autor: Raff 2019.07.05, 12:47 2 Drukuj

Kraków to kolejne miasto, w którym powstanie policyjna specgrupa SPEED, zajmująca się walką z kierowcami drastycznie przekraczającymi prędkość. 

Warszawska specjalna grupa drogówki - SPEED - chwali się sukcesami w walce z kierowcami przekraczającymi prędkość. Ilu spośród złapanych kierowców faktycznie ma na sumieniu wykroczenie, a ilu padło ofiarą pomiaru wideorejestratorem "na oko" - tego niestety nie wiadomo.

NAS Analytics TAG

W każdym razie działania specgrupy okazują się bardzo medialne, a efekty w postaci ponad 5 tys. mandatów i 1000 praw jazdy zatrzymanych w cztery miesiące robią na opinii publicznej wrażenie.

Efekt WOW postanowiły wykorzystać także inne komendy policji. Kolejna specgrupa SPEED powstaje w Krakowie. Podobnie jak ta stołeczna, także małopolska zajmie się wyłapywaniem bardziej krewkich kierowców, ale także eliminacją patologii drogowych, takich jak nielegalne wyścigi.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wyraźna część uwagi małopolskiej grupy SPEED zostanie skierowana na niebezpieczne zachowania motocyklistów na Zakopiance, szczególnie na patelniach w Chabówce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr