tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chamstwo i skrajna nieodpowiedzialność. Tak wygląda pościg w wykonaniu grupy SPEED [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chamstwo i skrajna nieodpowiedzialność. Tak wygląda pościg w wykonaniu grupy SPEED [FILM]

Autor: Raff 2019.09.22, 13:48 19 Drukuj

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy z policyjnej grupy SPEED mogło doprowadzić do tragicznego wypadku. Czy tak powinna zachowywać się policja?

Policyjne grupy SPEED powołano do ścigania kierowców, którzy rażąco przekraczają prędkość. Dobre samochody i ogólnopolska sława uderzyły chyba policjantom do głów - niektóre ich zachowania są po prostu skandaliczne.

NAS Analytics TAG

I nie chodzi nam już o kreatywne wykorzystywanie rejestratora jazdy jako miernika prędkości - to oszustwo to temat na inny artykuł. Załączony film pokazuje jeden z przykładów jak niebezpiecznych i niezgodnych z prawem działań dopuszczają się funkcjonariusze grup SPEED. Kierujący nieoznakowanym bmw jedzie dosłownie na zderzaku innego pojazdu, powodując ogromne zagrożenie.

Niedawno pisaliśmy o kierowcy nieoznakowanego radiowozu, który hamował nagle bez uzasadnienia i używał telefonu trzymanego w dłoni. Mamy nadzieję, że podobnie jak w tamtym przypadku, również policjant z tego nagrania zostanie ukarany stosownie do popełnionego wykroczenia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Xdrive 26/06/2020 11:30

Nie matol a pies

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę