tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szalony policyjny pościg motocyklowy. Jak gra komputerowa! [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szalony policyjny pościg motocyklowy. Jak gra komputerowa! [FILM]

Autor: Raff 2019.10.05, 21:19 1 Drukuj

Ucieczka przed policją bywa tyle niebezpieczna co widowiskowa. Film, który publikujemy pokazuje, że życie pisze najbardziej ekscytujące scenariusze. Policjant na motocyklu ściga gościa w japonkach po ulicach miasta, przyprawiając nas co chwila o gęsią skórkę.

Jest tutaj wszystko - szalone slalomy między samochodami, zakręty pokonywane na granicy przyczepności i jazda po chodnikach. Oglądając ten film mamy wrażenie, że to gra komputerowa.

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę