tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ucieczka przed policj, 200 na budziku i fina w rowie [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ucieczka przed policj, 200 na budziku i fina w rowie [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.29, 12:08 1 Drukuj

Świebodzińska policja pochwaliła się relacją z pościgu za dwoma motocyklistami, którzy po zmroku urządzili sobie mało bezpieczny rajd. Jeden z nich uciekł, a drugi wylądował w rowie, cudem unikając czołówki z autem. Okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania motocyklem.

Policjanci ze świebodzińskiej grupy SPEED patrolowali nieoznakowanym BMW drogę krajową nr 3. W miejscowości Kalsk, na ograniczeniu prędkości do 30 km/h, zostali wyprzedzeni przez dwóch motocyklistów, których prędkość wg wideorejestratora wynosiła ok. 80 km/h. Policjanci dali znak do zatrzymania, zignorowany jednak przez kierujących motocyklami. 

NAS Analytics TAG

Rozpoczął się niebezpieczny pościg - sytuacja miała miejsce ok. godziny 21.00, już po zmroku, przy dużym natężeniu ruchu. Uciekający motocykliści osiągali momentami prawie 200 km/h. W pewnym momencie się rozdzielili, a policjanci w BMW ruszyli za jednym z nich, który w końcu popełnił błąd. Na zakręcie stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do rowu, wcześniej unikając zderzenia czołowego z nadjeżdżającym z przeciwka autem. 

35-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale był na tyle obity i podrapany, że po udzieleniu mu przez policjantów pierwszej pomocy, znalazł się w szpitalu. Odpowie nie tylko za wyczyny na drodze i niezatrzymanie się do kontroli, ale też za jazdę bez wymaganych uprawnień - nie ma prawa jazdy na motocykl. Poszukiwania jego kompana wciąż trwają. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr