tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wiosenne combo. Prawie 200 km/h w zabudowanym, brak prawka i ucieczka przed policj [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wiosenne combo. Prawie 200 km/h w zabudowanym, brak prawka i ucieczka przed policj [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.23, 12:14 3 Drukuj

Policjanci z rzeszowskiej grupy SPEED zatrzymali 25-letniego kierującego motocyklem Honda, który najpierw przekroczył setkę w "zabudowanym", a następnie nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać z jeszcze większą prędkością. Teraz odpowie za przestępstwo.

W zeszły czwartek funkcjonariusze grupy SPEED namierzyli na drodze wojewódzkiej 835 w Gniewczynie Trynieckiej niedaleko Przeworska motocyklistę jadącego z prędkością 107 km/h w obszarze zabudowanym. Nie zareagował on na sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął uciekać. W pewnym momencie, wciąż w zabudowanym, rozpędził się do prawie 200 km/h i wykonywał niebezpieczne manewry wyprzedzania.

NAS Analytics TAG

Kiedy kierujący motocyklem chciał zawrócić, zderzył się z nadjeżdżającym radiowozem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny. Uciekający był trzeźwy, nie posiadał jednak uprawnień do prowadzenia motocykla, co było bezpośrednią przyczyną ucieczki. 25-latek zostanie ukarany za wykroczenia na drodze, odpowie również przed sądem, ponieważ niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest przestępstwem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr