tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrz ortalionu ucieka. Policyjny pościg za motocyklistą w Toruniu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrz ortalionu ucieka. Policyjny pościg za motocyklistą w Toruniu [FILM]

Autor: Raff 2019.11.04, 17:08 6 Drukuj

Stopy "na kaczkę", zbroja z ortalionu i nawiercany wiertarką wydech, wszystko to w apogeum ruchu drogowego przy marnej technice jazdy  - w pościg za takim motocyklistą ruszyła toruński patrol grupy SPEED. 

Styl jazdy tego kierowcy moja babcia określiłaby jako "kostropaty", choć mam w głowie co najmniej kilka bardziej dosadnych okresleń. Trzymanie stóp "na kaczkę", odchylanie się od zakrętu czy podpieranie w nim nogą nie świadczą o posiadaniu przez naszego bohatera umiejętności jazdy motocyklem.

NAS Analytics TAG

To jednak zupełnie nie przeszkodziło mu w ucieczce przed ścigającym go radiowozem. Uznawszy, że da radę, po prostu próbował zgubić policjantów, wielokrotnie ryzykując własne życie. Trudno się dziwić - po zatrzymaniu okazało się, że delikwent ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę