tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ucieczka przed policją techniką "na supermana". Nie próbuj tego w domu! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ucieczka przed policją techniką "na supermana". Nie próbuj tego w domu! [FILM]

Autor: Raff 2019.09.29, 11:22 Drukuj

Praktycznie każdego dnia czytamy o kierowcy, który próbuje uciekać przed policją. Przygody takie kończą się najczęściej wypadkiem i schwytaniem sprawcy, choć bywają i takie ucieczki, które zasługują, by przejść do historii.

Ten motocyklista, ścigany przez policję, wykorzystał technikę "na supermana", która okazała się nadzwyczaj skuteczna. Mimo tego radzimy z dobrego serca - nie próbujcie tego w domu! Aha, tak, wiemy, że to ustawka ;)

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę