tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigając amfetaminę. Nietypowy pościg za dolnośląskim motocyklistą [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ścigając amfetaminę. Nietypowy pościg za dolnośląskim motocyklistą [FILM]

Autor: Raff 2019.08.09, 22:22 Drukuj

9 tysięcy porcji amfetaminy miał w plecaku ścigany przez policję kierowca motocykla. Jakby tego było mało, nie posiadał on uprawnień do kierowania jednośladem.

Policja ze Zgorzelca zauważyła motocyklistę, który na oko poruszał się z prędkością znacznie większą niż dopuszczalna. Próba zatrzymania nie powiodła się, więc rozpoczęto pościg. Kiedy mężczyzna został ujęty, stało się jasne, dlaczego nie zareagował na sygnały wzywające do zatrzymania.

NAS Analytics TAG

W jego plecaku znaleziono ilość amfetaminy, która wystarczyłaby na 9 tysięcy porcji. Dodatkowo mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania jednośladem. Teraz szybki dealer spędza przymusowy urlop w areszcie. Grozi mu 10 lat za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz, dodatkowo, 5 lat za ucieczkę przed policją.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę