tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 200 km/h po Gdasku. Policyjny pocig za kierowc motocykla [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

200 km/h po Gdasku. Policyjny pocig za kierowc motocykla [FILM]

Autor: Raff 2019.02.27, 12:09 8 Drukuj

Prawie 200 km/h - takie przekroczenie prędkości wskazał policyjny wideorejestrator, który uwiecznił jazdę motocyklisty w Gdańsku. I choć wiadomo, że urządzenie to nie mierzy prędkości pojazdu ściganego, wyraźnie widać, że motocyklista jechał znacznie szybciej niż inne pojazdy.

Właściwie nie powinniśmy pisać o tym kierowcy jako o motocykliście, ponieważ, jak wykazała policyjna kontrola, nie posiadał on uprawnień do kierowania motocyklem - te zostały mu odebrane przez sąd.

NAS Analytics TAG

Choć nie wierzymy we wskazania policyjnych wideorejestratorów, na filmie wyraźnie widać, że prędkość rozwijana przez motocykl była ogromna - można to zauważyć po dużej różnicy prędkości między motocyklem i innymi pojazdami oraz po tym, że radiowóz jadący z prędkością bliską 200 km/h cały czas utrzymywał się w podobnej odległości od motocykla.

To już drugi w ostatnim czasie przypadek tak nieodpowiedzialnej jazdy w Trójmieście. Poprzedni miał miejsce 13 lutego w Sopocie. Tam kierowca motocykla jechał w obszarze zabudowanym 178 km/h.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr