tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nieudany odcinek specjalny - ucieczka przed policją w drodze na zawody motocyklowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nieudany odcinek specjalny - ucieczka przed policją w drodze na zawody motocyklowe

Autor: Janusz Bębenek 2019.05.07, 10:41 2 Drukuj

Policjanci z Wałcza po krótkim pościgu zatrzymali motocyklistę, który dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym i nie reagował na ich sygnały. Kierowca śpieszył się podobno na zawody. Stracił prawo jazdy.

Wszystko zaczęło się od pomiaru prędkości. Policjanci z Wałcza namierzyli motocyklistę, który w obszarze zabudowanym przekroczył 100 km/h. Tak opisują to sami funkcjonariusze:

NAS Analytics TAG

Motocyklista nie reagował na wysyłane przez policjantów sygnały do zatrzymania się, a jedynie zmienił pas ruchu i przyspieszając, zaczął wyprzedzać inne pojazdy znajdujące się przed nim. Jednak, gdy radiowóz policyjny ponownie zbliżył się do jednośladu, kierujący zatrzymał się.

W rozmowie z policjantami swoje zachowanie tłumaczył tym, iż nagłe hamowanie mogło spowodować jego upadek. Motocyklista spieszył się na zawody motocyklowe. Był trzeźwy.

Okazało się ponadto, że na motocyklu 39-latka zamontowana jest tablica bez legalizacji. Motocykliście zostało odebrane prawo jazdy, ale najgorsze jeszcze przed nim - za niezatrzymanie się do kontroli odpowie przed sądem jak za przestępstwo.

Dlaczego o tym piszemy? W komentarzach wciąż nie brakuje opinii, że ucieczka przed policją to dobra zabawa i tylko frajerzy dają się złapać. Niestety, jest zupełnie odwrotnie. Czasy "dzikiego wschodu" się skończyły, a jedną głupią decyzją można sobie nabruździć długoterminowo. Nie warto.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę