tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekord głupoty. Stracił wszystkie kategorie prawa jazdy naraz NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Rekord głupoty. Stracił wszystkie kategorie prawa jazdy naraz

Autor: Raff 2019.05.15, 12:25 5 Drukuj

Aż 16 kategorii prawa jazdy stracił za jednym zamachem kierowca samochodu, który po pijanemu wjechał w budynek w Bartoszycach. Odzyskanie wszystkich może zająć lata i będzie kosztować mnóstwo pieniędzy.

64-latek z Bartoszyc to jeden z niewielu kierowców w Polsce, będący w posiadaniu wszystkich kategorii prawa jazdy - od motorowerów do ciągników siodłowych.

NAS Analytics TAG

Niestety, szofer z powołania miał też najwyraźniej problem z alkoholem, bo w jednej z podbartoszyckich wsi rozbijał się swoim samochodem tak skutecznie, że wjechał w budynek gospodarczy, gdzie zakończył podróż.

Świadek zdarzenia, widząc, że kierowca jest w odmiennym stanie świadomości, wezwał policję. Funkcjonariusze zatrzymali kompletne w uprawnienia prawo jazdy i sporządzili wniosek do sądu o odebranie uprawnień.

Teraz 64-latka czekają długie miesiące podróży pieszo, a następnie mozolne i bardzo kosztowne egzaminy na kolejne kategorie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę