tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask motocyklowy może pomóc zapobiec tragedii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask motocyklowy może pomóc zapobiec tragedii

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.02, 09:55 2 Drukuj

Studenci z Taipei zaprezentowali ciekawy kask, który z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Produkt już został nagrodzony.

Kask wyposażony w alkomat - to pomysł, który zrealizowali studenci Taipei City University of Science and Technology. Inspiracją do stworzenia takiego akcesorium była wysoka liczba wypadków na Tajwanie, które zostały spowodowane przez pijanych kierowców.

NAS Analytics TAG

Jak działa kask? Alkomat jest zintegrowany z interkomem, a całość jest połączona z zapłonem motocykla. Urządzenie automatycznie sprawdzi poziom alkoholu w organizmie motocyklisty i od wyniku badania będzie uzależnione to, czy pozwoli na uruchomienie motocykla.

Kask zdobył złoty medal i nagrodę specjalną targów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę