tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pijany motocyklista bez prawa jazdy z podrobionymi tablicami ucieka przed policją! To nie żart, wydarzyło się naprawdę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pijany motocyklista bez prawa jazdy z podrobionymi tablicami ucieka przed policją! To nie żart, wydarzyło się naprawdę!

Autor: Alonzo 2019.05.25, 11:16 1 Drukuj

Dlaczego piszemy o takich rzeczach? Jest taki poziom ludzkiej głupoty, który wywołuje szok. Często głupota ta prowadzi do bardzo tragicznych konsekwencji, a wtedy szok ten jest przytłumiany żalem. Są jednak sytuacje, w których bezmyślne działanie w cudowny sposób nie pociąga za sobą prawie żadnych konsekwencji. Wtedy mamy "destylowany" poziom zaskoczenia, możemy się nim upajać jak dobrym trunkiem, bez świadomości, że z powodu niespotykanej ludzkiej głupoty ktoś musiał cierpieć. Coś jak zdrada w Japonii tuż przed wylotem ponaddźwiękowego samolotu do Polski. Samolot przylatuje do Polski o godzinie, która lokalnego czasu w Polsce jest jeszcze przed godziną, o której samolot wylatywał czasu japońskiego. Ponieważ godziny, w której doszło do zdrady, w Polsce jeszcze nie było, więc w Polsce nie może być też mowy o zdradzie.

Kilka dni temu na krajowej siódemce w nocy patrol policyjny zauważył motocykl z podejrzanie wyglądającymi tablicami rejestracyjnymi. Tak, jakby motocyklista sam sobie narysował tablice flamastrem. Policjanci nabrali podejrzeń, że być może motocykl jest kradziony lub w ogóle nie jest dopuszczony do ruchu. Włączyli sygnalizację świetlną i dźwiękową, jednak w odpowiedzi na to motocyklista tylko zwiększył szybkość. Uciekał tak przez dłuższy czas, łamiąc po drodze wszystkie możliwe przepisy. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniach, omijajał "wysepki" z lewej strony. Pomimo tego, że uciekał motocyklem, policjantom udało się go wyprzedzić i zatrzymać. 

NAS Analytics TAG

Zatrzymanym motocyklistą okazał się 25 letni mieszkaniec gminy Baboszewo. Był pod wpływem alkoholu. Uniknie zatrzymania prawo jazdy, bo ... owego prawo jazdy nie posiada! Już wcześniej został wobec niego orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo motocykl, na którym się poruszał, miał podrobione tablice rejestracyjnej, nie miał ubezpieczenia i nie był dopuszczony do ruchu. Grozi mu za to wszystko do 5 lat pozbawienia wolności.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę