tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pijany motocyklista bez prawa jazdy z podrobionymi tablicami ucieka przed policj! To nie art, wydarzyo si naprawd!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pijany motocyklista bez prawa jazdy z podrobionymi tablicami ucieka przed policj! To nie art, wydarzyo si naprawd!

Autor: Alonzo 2019.05.25, 11:16 1 Drukuj

Dlaczego piszemy o takich rzeczach? Jest taki poziom ludzkiej głupoty, który wywołuje szok. Często głupota ta prowadzi do bardzo tragicznych konsekwencji, a wtedy szok ten jest przytłumiany żalem. Są jednak sytuacje, w których bezmyślne działanie w cudowny sposób nie pociąga za sobą prawie żadnych konsekwencji. Wtedy mamy "destylowany" poziom zaskoczenia, możemy się nim upajać jak dobrym trunkiem, bez świadomości, że z powodu niespotykanej ludzkiej głupoty ktoś musiał cierpieć. Coś jak zdrada w Japonii tuż przed wylotem ponaddźwiękowego samolotu do Polski. Samolot przylatuje do Polski o godzinie, która lokalnego czasu w Polsce jest jeszcze przed godziną, o której samolot wylatywał czasu japońskiego. Ponieważ godziny, w której doszło do zdrady, w Polsce jeszcze nie było, więc w Polsce nie może być też mowy o zdradzie.

Kilka dni temu na krajowej siódemce w nocy patrol policyjny zauważył motocykl z podejrzanie wyglądającymi tablicami rejestracyjnymi. Tak, jakby motocyklista sam sobie narysował tablice flamastrem. Policjanci nabrali podejrzeń, że być może motocykl jest kradziony lub w ogóle nie jest dopuszczony do ruchu. Włączyli sygnalizację świetlną i dźwiękową, jednak w odpowiedzi na to motocyklista tylko zwiększył szybkość. Uciekał tak przez dłuższy czas, łamiąc po drodze wszystkie możliwe przepisy. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniach, omijajał "wysepki" z lewej strony. Pomimo tego, że uciekał motocyklem, policjantom udało się go wyprzedzić i zatrzymać. 

NAS Analytics TAG

Zatrzymanym motocyklistą okazał się 25 letni mieszkaniec gminy Baboszewo. Był pod wpływem alkoholu. Uniknie zatrzymania prawo jazdy, bo ... owego prawo jazdy nie posiada! Już wcześniej został wobec niego orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo motocykl, na którym się poruszał, miał podrobione tablice rejestracyjnej, nie miał ubezpieczenia i nie był dopuszczony do ruchu. Grozi mu za to wszystko do 5 lat pozbawienia wolności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr