tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirat drogowy z powiatu bieszczadzkiego został zatrzymany przez policjantów grupy SPEED [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirat drogowy z powiatu bieszczadzkiego został zatrzymany przez policjantów grupy SPEED [FILM]

Autor: Andrzej Sitek 2021.06.15, 10:04 3 Drukuj

Ostatnia sobota była pechowa dla pewnego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, który postanowił wypróbować możliwości swojej Hondy. Dodajmy, że pojazd był niesprawny, a amator mocnych wrażeń nigdy nie zdobył motocyklowego prawa jazdy.

Być może dlatego uznał, że przepisy kodeksu drogowego go nie obowiązują i rozpędził się w terenie zabudowanym do prędkości 120 km/h, gdzie ograniczenie wynosi 50 km/h.

NAS Analytics TAG

Wśród pozostałych osiągnięć mężczyzny należy wymienić ignorowanie znaków poziomych, w tym wielokrotne przekroczenie linii podwójnej ciągłej, stwarzanie zagrożenia zdrowia i życia dla innych uczestników ruchu drogowego. Wyczyny kierowcy został zarejestrowane przez policjantów z grupy SPEED, którzy zatrzymali 24-latka i wystawili mu mandat w wysokości 2100 złotych.

Mężczyzna dostał także 31 punktów karnych, musiał oddać dowód rejestracyjny niesprawnego motocykla i dodatkowo stracił prawo jazdy kategorii B na trzy miesiące. 

Też macie wrażenie, że tego typu historie niemal zawsze mają kilka stałych, wspólnych cech? Chodzi mi o głównie o brak prawka A u sprawców wykroczeń i usterki pojazdu dyskwalifikujące maszynę do jazdy, czyli finalnie okoliczności, w których każdy normalny człowiek nie wsiadłby na motocykl, a tym bardziej nie rozpędzał się do I prędkości kosmicznej. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę