tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policja w Japonii rozbija (dosłownie) gang motocyklowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policja w Japonii rozbija (dosłownie) gang motocyklowy

Autor: Alonzo 2019.08.10, 10:55 1 Drukuj

Gangi motocyklowe mają długą historię. Sprawność przemieszczania się motocyklem po miastach sprawia, że to właśnie motocykle w wielu wypadkach zastąpiły samochody w funkcji środka lokomocji przestępców. Policja ma z tym problem, ale w Japonii radzi sobie z nim uderzająco skutecznie!

NAS Analytics TAG

Oto film z akcji policji na japońskiej Okinawie. Motocykliści poczuli się wyjątkowo pewnie sądząc, iż policjanci w samochodach nie poradzą sobie z zatrzymaniem zwinnych jednośladów. I zapewne tak by było, gdyby nie determinacja jednego z funkcjonariuszy. Pokazujemy te zdjęcia by uświadomić wszystkim motocyklistom, że co prawda policja może mieć problemy z ich zatrzymaniem, ale uciekając przed policją i nie stosując się do jej zaleceń powodują ogromne zagrożenie głównie dla siebie samych. Nawet jeżeli policja intencjonalnie nie wykona ruchów, mających na celu brutalne zatrzymanie uciekającego motocykla, to w trakcie ucieczki może wydarzyć się cała masa przypadkowych zdarzeń, kończących się dla uciekającego równie źle jak kolizja z radiowozem.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę