tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ojciec roku. Powypadkowy kask prezentem dla wasnego syna
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ojciec roku. Powypadkowy kask prezentem dla wasnego syna

Autor: Raff 2020.09.18, 08:57 4 Drukuj

Dla tych z nas, którzy mają dzieci, jest oczywiste, że chcemy dla nich jak najlepiej, a ich bezpieczeństwo stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Sami sobie nie kupimy tak dobrego kasku, jak naszemu dziecku.

Tymczasem trafiają się rodzice, którym troska o własne pociechy wydaje się obca. Na grupie Moto Wrocław pewien niespełna rozumu troskliwy ojciec pytał o usługę naprawiania kasków. Swój powypadkowy garnek planował naprawić i podarować swojemu synowi by uczył się w nim jeździć.

NAS Analytics TAG

Dla mniej zorientowanych krótkie wyjaśnienie - kask jest po pierwsze jednorazowy i po wypadku nie wolno go używać. Po drugie kask zawsze trzeba dopasować do kształtu głowy, ponieważ musi ściśle przylegać.

Ojcu roku gratulujemy fantazji, w prezencie mamy dla niego worek cebuli i radę: w każdej miejscowości w Polsce jest specjalna firma, która zajmuje się powypadkowymi kaskami, ale w związku z pandemią odbywa się to bezkontaktowo. Wystarczy wrzucić kask do specjalnego pojemnika z opisem "zmieszane". Firma odbierze kask i zajmie się nim jak należy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr