tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GTA na żywo - ucieczka przed policją w Miami NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GTA na żywo - ucieczka przed policją w Miami

Autor: Alonzo 2019.05.12, 20:12 Drukuj

Ostatnio dorośli coraz częściej narzekają na to, iż dzieci wolą spędzać czas w wirtualnym świecie gier, zamiast w realnym świecie za oknem. Znamy rysunki, które przedstawiają rodziców, próbujących siłą sprowadzić dzieci do domu z podwórka kilkanaście lat temu.
NAS Analytics TAG
Poniżej są rysunki, przedstawiające czasy współczesne, na ktorych rodzice próbują siłą wyprowadzić dzieci na zewnątrz i oderwać je w ten sposób od urządzeń elektronicznych. Są sytuacje, w których urządzenia elektroniczne są zdecydowanie lepsze od świata realnego. Są to sytuacje, przedstawione na tym filmie:

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę