tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GTA na żywo - ucieczka przed policją w Miami Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

GTA na żywo - ucieczka przed policją w Miami

Autor: Alonzo 2019.05.12, 20:12 Drukuj

Ostatnio dorośli coraz częściej narzekają na to, iż dzieci wolą spędzać czas w wirtualnym świecie gier, zamiast w realnym świecie za oknem. Znamy rysunki, które przedstawiają rodziców, próbujących siłą sprowadzić dzieci do domu z podwórka kilkanaście lat temu. Poniżej są rysunki, przedstawiające czasy współczesne, na ktorych rodzice próbują siłą wyprowadzić dzieci na zewnątrz i oderwać je w ten sposób od urządzeń elektronicznych. Są sytuacje, w których urządzenia elektroniczne są zdecydowanie lepsze od świata realnego. Są to sytuacje, przedstawione na tym filmie:

 

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę