tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Knight Rider powraca! David Hasselhoff w najgłupszym pościgu, jaki widzieliście! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Knight Rider powraca! David Hasselhoff w najgłupszym pościgu, jaki widzieliście! [FILM]

Autor: Raff 2019.11.22, 21:13 1 Drukuj

Knight Rider - bohater kina akcji, grany przez Davida Hasselhoffa, to jedna z najbardziej charakterystycznych i jednocześnie najbardziej przaśnych postaci kina akcji w historii. Mimo tandetnej i przewidywalnej fabuły, tanich efektów specjalnych i drewnianej gry aktorskiej, serial zdobył iście kosmiczną popularność. Wszystko za sprawą prawdziwego bohatera - samochodu KITT, w którego wcielił się nieodżałowanej pamięci Pontiac Trans Am.

NAS Analytics TAG

David Hasselhoff ponownie wciela się w rolę rycerskiego Michaela Knighta, tym razem otrzymując do dyspozycji bolid zupełnie z innej bajki - motorower wyposażony we wszystko, co możliwe z wyjątkiem… mocy. Świetna reklama, oglądajcie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę