tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pościg z niespodzianką. Na dragach, skradzionym paliwie i z cudzą tablicą
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pościg z niespodzianką. Na dragach, skradzionym paliwie i z cudzą tablicą

Autor: Raff 2019.12.01, 12:57 5 Drukuj

Niezwykłą fantazją popisała się 32-letnia gdańszczanka. Zatrzymana przez policję za kradzież paliwa, przyznała się do zażycia amfetaminy. Używała też cudzych tablic rejestracyjnych.

Patrol policji został poinformowany przez dyżurnego o kradzieży paliwa na jednej ze stacji benzynowych. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za motocyklem, który, po krótkim pościgu, został zatrzymany.

NAS Analytics TAG

Kierowcą okazała się 32-latka z Gdańska. Podczas kontroli policjanci nabrali podejrzeń, że kobieta może być pod wpływem środków odurzających, co zresztą potwierdziła sama zatrzymana. Dalsze czynności wykazały, że tablica rejestracyjna w motocyklu pochodzi od innego pojazdu.

Kobieta otrzymała dwa mandaty - za brak tablic rejestracyjnych i kradzież paliwa. Sprawą obecności narkotyku we krwi zajmie się prokuratura. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających grożą dwa lata więzienia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę