tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poznań: motocyklista po pościgu stracił prawko... kategorii B [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poznań: motocyklista po pościgu stracił prawko... kategorii B [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.27, 13:57 4 Drukuj

Policjanci z poznańskiej grupy Speed zatrzymali motocyklistę, który nie tylko znacznie przekroczył prędkość, ale również nie miał ważnego badania technicznego pojazdu i uprawnień do kierowania motocyklem.

Kierujący motocyklem został zatrzymany na ulicy Warszawskiej, która jest szeroką prostą z dwoma pasami ruchu w obu kierunkach. Ograniczenie prędkości wynosi tam 70 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że to dopiero początek kłopotów, ponieważ mężczyzna miał tylko prawo jazdy kategorii B, a motocykl nie miał ważnego badania technicznego i posiadał podgiętą tablicę rejestracyjną.

NAS Analytics TAG

Spotkanie z policją zakończyło się mandatem w wysokości 850 złotych, kierowca dostał także 10 punktów karnych i zatrzymano mu prawo jazdy na 3 miesiące. Policja apeluje o rozsądek - w 2019 roku na terenie samej tylko Wielkopolski doszło do 319 wypadków z udziałem motocyklistów. Zginęło w nich 28 osób. W tym roku doszło już do 4 wypadków z udziałem motocykli, ale na szczęście żaden z nich nie pociągnął za sobą ofiar śmiertelnych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:A4 28/02/2020 06:25

To już trzeba być idiotą.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę