tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poznań: motocyklista po pościgu stracił prawko... kategorii B [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poznań: motocyklista po pościgu stracił prawko... kategorii B [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.27, 13:57 4 Drukuj

Policjanci z poznańskiej grupy Speed zatrzymali motocyklistę, który nie tylko znacznie przekroczył prędkość, ale również nie miał ważnego badania technicznego pojazdu i uprawnień do kierowania motocyklem.

Kierujący motocyklem został zatrzymany na ulicy Warszawskiej, która jest szeroką prostą z dwoma pasami ruchu w obu kierunkach. Ograniczenie prędkości wynosi tam 70 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że to dopiero początek kłopotów, ponieważ mężczyzna miał tylko prawo jazdy kategorii B, a motocykl nie miał ważnego badania technicznego i posiadał podgiętą tablicę rejestracyjną.

NAS Analytics TAG

Spotkanie z policją zakończyło się mandatem w wysokości 850 złotych, kierowca dostał także 10 punktów karnych i zatrzymano mu prawo jazdy na 3 miesiące. Policja apeluje o rozsądek - w 2019 roku na terenie samej tylko Wielkopolski doszło do 319 wypadków z udziałem motocyklistów. Zginęło w nich 28 osób. W tym roku doszło już do 4 wypadków z udziałem motocykli, ale na szczęście żaden z nich nie pociągnął za sobą ofiar śmiertelnych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:A4 28/02/2020 06:25

To już trzeba być idiotą.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę