tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bolesławiec. Pościg za policjantem-amatorem po autostradzie A4 [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bolesławiec. Pościg za policjantem-amatorem po autostradzie A4 [FILM]

Autor: Raff 2019.12.14, 10:36 Drukuj

Wielu z nas narzeka na policję - a to, że gonią po autostradzie, a to że czają się w krzakach. A jednak okazuje się, że są też tacy, którzy za wszelką cenę chcieliby poczuć się jak stróżowie prawa, pośmigać radiowozem na bombach, nie przejmując się przepisami i, co wazniejsze, radiowozami.

Taki własnie okaz trafił się patrolowi bolesławieckiej drogówki. Młody kierowca bmw śmigał z zakupionym na Aliexpress kogutem po autostradzie A4. Schwytanie policjanta-amatora okazało się dość trudne, konieczne było zastosowanie blokady drogi.

NAS Analytics TAG

Zakochany w przywilejach młody człowiek będzie miał teraz okazję przyjrzeć się pracy stróżów prawa z drugiiej strony.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę