tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bolesawiec. Pocig za policjantem-amatorem po autostradzie A4 [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bolesawiec. Pocig za policjantem-amatorem po autostradzie A4 [FILM]

Autor: Raff 2019.12.14, 10:36 Drukuj

Wielu z nas narzeka na policję - a to, że gonią po autostradzie, a to że czają się w krzakach. A jednak okazuje się, że są też tacy, którzy za wszelką cenę chcieliby poczuć się jak stróżowie prawa, pośmigać radiowozem na bombach, nie przejmując się przepisami i, co wazniejsze, radiowozami.

Taki własnie okaz trafił się patrolowi bolesławieckiej drogówki. Młody kierowca bmw śmigał z zakupionym na Aliexpress kogutem po autostradzie A4. Schwytanie policjanta-amatora okazało się dość trudne, konieczne było zastosowanie blokady drogi.

NAS Analytics TAG

Zakochany w przywilejach młody człowiek będzie miał teraz okazję przyjrzeć się pracy stróżów prawa z drugiiej strony.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr