tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pięciu na jednego. Niesamowicie nieskuteczna obława motocyklowa [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pięciu na jednego. Niesamowicie nieskuteczna obława motocyklowa [FILM]

Autor: Raff 2019.11.17, 19:30 1 Drukuj

Czasami życie pisze najlepsze scenariusze i dostarcza rozrywki, której nie wymyśliłby najlepszy scenarzysta. Wystarczy być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Nie wiemy co przeskrobał biegający jak poparzony mężczyzna, ale trzeba przyznać, że jego taktyka jest niezrównana - mimo nieprawdopodobnie skutecznej pracy sporej grupy motocyklistów, udaje mu się ciągle wymykać obławie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę