tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW HP4 Race Michaela Dunlopa do kupienia za ćwierć miliona złotych NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW HP4 Race Michaela Dunlopa do kupienia za ćwierć miliona złotych

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.14, 12:24 Drukuj

Jeden z 750 egzemplarzy BMW HP4 Race został wystawiony na sprzedaż. Maszyna jest o tyle wyjątkowa, że została przygotowana dla Michaela Dunlopa i nigdy nie została użyta.

Motocykl został przygotowany na 2018 Isle of Man TT, ale Michael Dunlop nigdy go nie dosiadł. Owiewki zostały oklejone. Jest to egzemplarz numer 229 z 750 wyprodukowanych sztuk modelu HP4 Race. Rama, koła i owiewki zostały wykonane z włókna węglowego. Silnik jest w specyfikacji superbike i legitymuje się mocą 215 koni mechanicznych. Oprócz tego na pokładzie mamy widelec Ohlins FGR 300 z World Superbike, amortyzator tylny Ohlins TTX 36 GP i wahacz Suter. Jeśli chodzi o elektronikę, to w pakiecie znalazły się wyścigowa kontrola trakcji, ustawienia hamowania silnikiem, a także przyciski z World Superbike, pit limiter i launch control.

NAS Analytics TAG

Wraz z motocyklem kupujący otrzyma certyfikat autentyczności podpisany przez managera teamu - Phillipa Neilla, matę Tyco BMW i stojaki BMW HP4 Race. To jednak nie wszystko, ponieważ sprzedający zapewni również usługę strojenia zawieszenia, a także służy poradami z zakresu ustawień motocykla. Cena za tę przyjemność to 50 000 funtów - czyli prawie ćwierć miliona złotych. Więcej informacji i zdjęć znajdziecie w ogłoszeniu w serwisie donedeal.co.uk.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę