tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R18. 1000 euro za jajko z niespodzianką NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R18. 1000 euro za jajko z niespodzianką

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.11, 21:45 Drukuj

BMW R18 pozostaje wielką niewiadomą, ale to nie odstrasza klientów, którzy są gotowi zarezerwować tajemniczy motocykl. Importer chętnie przyjmuje zaliczki na motocyklową wersję "jajka z niespodzianką".

W maju oficjalnie zaprezentowano koncept cruisera BMW R18, który wzbudził sporo emocji. Wszystko zmierza ku temu, że do motocykla trafi bokser o pojemności 1800 cm3. Tuż przed targami w Mediolanie w sieci pojawił się wysyp zdjęć nowego motocykla. Najpierw mogliśmy zobaczyć R18 częściowo zakryte płachtami, a później dwa egzemplarze testowe przemierzały tereny granicy Francji i Włoch. Ostatecznie BMW przedstawiło… kolejny koncept. Tym razem otrzymaliśmy motocykl w nieco nowocześniejszym wydaniu i pod nazwą R18/2.

NAS Analytics TAG

Ta cała karuzela wrażeń i zmyłek nie powstrzymuje jednak importerów przed przyjmowaniem zaliczek. Jako pierwszy był francuski oddział BMW, a teraz zapisy ruszyły we Włoszech. Zasady są podobne jak we Francji - należy wpłacić 1000 euro zaliczki podając dane karty kredytowej i wybrać salon, który będzie realizował zamówienie. Jednocześnie importer nie podaje nawet ogólnikowej informacji, kiedy motocykl trafi do produkcji. Ciekawe, ile osób skusi się na wpłacenie w ciemno zaliczki na coś, czego oficjalnie jeszcze nie ma.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę