tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R18. 1000 euro za jajko z niespodziank
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R18. 1000 euro za jajko z niespodziank

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.11, 21:45 Drukuj

BMW R18 pozostaje wielką niewiadomą, ale to nie odstrasza klientów, którzy są gotowi zarezerwować tajemniczy motocykl. Importer chętnie przyjmuje zaliczki na motocyklową wersję "jajka z niespodzianką".

W maju oficjalnie zaprezentowano koncept cruisera BMW R18, który wzbudził sporo emocji. Wszystko zmierza ku temu, że do motocykla trafi bokser o pojemności 1800 cm3. Tuż przed targami w Mediolanie w sieci pojawił się wysyp zdjęć nowego motocykla. Najpierw mogliśmy zobaczyć R18 częściowo zakryte płachtami, a później dwa egzemplarze testowe przemierzały tereny granicy Francji i Włoch. Ostatecznie BMW przedstawiło… kolejny koncept. Tym razem otrzymaliśmy motocykl w nieco nowocześniejszym wydaniu i pod nazwą R18/2.

NAS Analytics TAG

Ta cała karuzela wrażeń i zmyłek nie powstrzymuje jednak importerów przed przyjmowaniem zaliczek. Jako pierwszy był francuski oddział BMW, a teraz zapisy ruszyły we Włoszech. Zasady są podobne jak we Francji - należy wpłacić 1000 euro zaliczki podając dane karty kredytowej i wybrać salon, który będzie realizował zamówienie. Jednocześnie importer nie podaje nawet ogólnikowej informacji, kiedy motocykl trafi do produkcji. Ciekawe, ile osób skusi się na wpłacenie w ciemno zaliczki na coś, czego oficjalnie jeszcze nie ma.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr