tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oto nowy cruiser BMW! Zobacz szpiegowskie zdjęcie modelu R1800 C
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oto nowy cruiser BMW! Zobacz szpiegowskie zdjęcie modelu R1800 C

Autor: Raff 2019.03.29, 12:14 Drukuj

Szpiegowskie zdjęcie nowego cruisera BMW pojawiło się w niemieckim magazynie Motorrad. Ogromny cruiser napędzany będzie gigantycznym bokserem o pojemności 1800 cm3.

Na temat boksera o pojemności 1800 cm3 pisaliśmy już przy okazji niezwykłego japońskiego customa Custom Work Zon. Pojawiła się wówczas informacja, że silnik do tamtego motocykla przygotowany został przez BMW. Trudno było uwierzyć, że niemiecki producent podjął się takiego projektu specjalne dla niszowego japońskiego tunera.

NAS Analytics TAG

BMW-Cruiser-1

Nasze przypuszczenia okazały się prawdziwe - niemiecki magazyn Motorrad opublikował szpiegowskie zdjęcie nowego cruisera wyposażonego właśnie we wspomnianą jednostkę napędową. Fotografia zdradza, że cruiser może być bezpośrednim konkurentem Triumpha Rocketa III lub Indiana Chieftaina.

Najważniejszym jednak elementem tego motocykla będzie z pewnością potężny bokser o pojemności 1800 cm3. Na razie brak jakichkolwiek dodatkowych informacji o tym modelu, trzeba się zatem uzbroić w cierpliwość.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę