tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Custom BMW R18 z bokserem 1800 cm3. Jak on piknie brzmi! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Custom BMW R18 z bokserem 1800 cm3. Jak on piknie brzmi! [FILM]

Autor: Raff 2019.02.22, 10:32 Drukuj

Pamiętacie customa BMW R18 z potężnym bokserem o pojemności 1800 cm3? Na oficjalnym kanale BMW Motorrad na Youtube ukazał się film przedstawiający prace nad tym motocyklem. Jak ten silnik brzmi!

Custom "Departed" pojawił się podczas imprezy Mooneys Show w Jokohamie. Tym, co najbardziej przyciągnęło naszą uwagę, był ogromny bokser o pojemności 1800 cm3, dostarczony - uwaga - przez BMW. Informacja o tym, że niemiecki producent przygotował nową jednostkę napędową specjalnie do klepanego w japońskim garażu customa była co najmniej zaskakująca.

NAS Analytics TAG

Podejrzewaliśmy, że ów silnik jest prototypem, który Bawarczycy chcą przetestować przed oficjalną premierą w jakimś swoim seryjnym motocyklu - na przykład wielkim cruiserze, następcy R1200 C.

Film, który opublikowano na oficjalnym kanale BMW Motorrad wydaje się potwierdzać te przypuszczenia - koncept wygląda jakby powstał tylko dla podkreślenia nowego silnika. Najważniejsze jednak jest to, jak potężny bokser brzmi. Sami posłuchajcie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr