tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bd wiadkiem narodzin legendy! Zobacz BMW R 18 w Liberty Motors Piaseczno!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bd wiadkiem narodzin legendy! Zobacz BMW R 18 w Liberty Motors Piaseczno!

Autor: Raff 2020.09.16, 12:52 Drukuj

Najbardziej okazały, wyposażony w największy dotychczas silnik bokser, cruiser BMW R 18 już w najbliższą sobotę będzie można na włąsne oczy zobaczyć w salonie BMW Motorrad Liberty Motors Piaseczno.

Ostatnim cruiserem BMW był R 1200 C. Choć opinie na temat estetyki tego motocykla są mocno podzielone, faktem jest, że nie zdobył on serc użytkowników, co przełożyło się na dość szybkie zakończenie produkcji.

NAS Analytics TAG

Niemiecki producent powraca jednak do segmentu pełnym ogniem. Widzieliśmy już model BMW R 18 na żywo i z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że będzie to jeden z najbardziej pożądanych cruiserów na rynku. Motocykl ma swój unikalny styl i pełen jest eleganckich detali, które mogą zachwycić.

Najważniejszym elementem R 18 jest oczywiście potężny bokser o pojemności 1802 cm3. Generuje on tylko 91 KM mocy (przy 4750 obr/min.), ale kluczowymi danymi są wartoś i zakres momentu obrotowego, którym bliżej raczej do specyfikacji lokomotywy, nie motocykla. R 18 uzyskuje mocarne 150 Nm w zakresie 2-4 tys. obr/min. Maksymalny moment to 158 Nm przy 3 tysiącach obrotów.

Przy całej mechanicznej maestrii, R 18 otrzyma również pokaźny zestaw nowoczesnych gadżetów - oświetlenie LED, ABS, trzy tryby jazdy, ASC, system kontroli momentu hamującego silnika MSR, czy Hill Holder, ułatwiający start pod górę. Przy masie niemal 350 kg, konieczny będzie także bieg wsteczny.

Ceny R 18 startują od, bagatela, 99 900 zł. Przyjdź w najbliższą sobotę do salonu Liberty Motors Piaseczno i przekonaj się czy warto zapłacić za potężnego cruisera BMW R 18 aż tyle.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1649504198532264

Więcej informacji na temat R 18 oraz pozostałych modeli BMW znajdziecie na stronie www.bmw-motorrad.pl

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr