tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przyjd, zobacz, dotknij! BMW R 18 wjeda do salonw w caej Polsce!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przyjd, zobacz, dotknij! BMW R 18 wjeda do salonw w caej Polsce!

Autor: Informacja prasowa 2020.09.11, 10:44 Drukuj

Już 19 września najgorętsza premiera tej jesieni! Do salonów wjeżdża nowe BMW R 18. Będziecie mieli okazję podziwiać kultowy pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser. Zapraszamy na premierowe pokazy do autoryzowanych salonów BMW na terenie całego kraju. 

Ten model całkowicie wpisuje się w tradycję historycznych motocykli BMW - zarówno pod względem technicznym, jak i stylistycznym. Obok tego motocykla po prostu nie da się przejść obojętnie.

NAS Analytics TAG

Pojemność skokowa silnika tego monstrum to 1802 cm3, średnica cylindra to 107 mm, a aluminiowe tłoki mają skok 100 mm. Jednostka osiąga 92 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 160 Nm przy 3000 obr/min. Zakres obrotomierza kończy się na 5750 obr/min. 

Premiera BMW R 18 odbędzie się 19 września w salonach BMW Motorrad w całej Polsce. Kilka z nich przygotowało z tej okazji specjalne wydarzenia. Liberty Motors w Piasecznie pod Warszawą połączy prezentację flagowego cruisera z oficjalnym otwarciem salonu. R 18 zobaczycie również m.in. w BMW Motorrad Sikora w Bielsku-Białej, BMW Motorrad Bońkowscy w Szczecinie oraz w BMW Motorrad Smorawiński w Poznaniu.

Więcej informacji o motocyklach BMW oraz dealerach znajdziesz na stronie https://www.bmw-motorrad.pl/pl/home.html

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr