tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Concept R18/2 - wielkie kuszenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Concept R18/2 - wielkie kuszenie

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 10:06 1 Drukuj

Przedprodukcyjne egzemplarze nowego cruisera BMW przemierzają już europejskie drogi, ale producent postanowił dalej kusić nas konceptami. Tym razem zaprezentowano nowoczesne podejście do tematu.

Podczas gdy model R18 jest stylizowany na klasycznego cruisera, model R18/2 wygląda bardzo nowocześnie. W obu przypadkach motocykle są napędzane dwucylindrowym bokserem o pojemności 1800 cm3. Niestety nie znamy przybliżonych danych technicznych. Próżno również szukać informacji na temat zawieszenia i elektroniki. Możemy się jedynie domyślać, że będą to komponenty z najwyższej półki.

NAS Analytics TAG

Koncept R18/2 zaskakuje czystymi i opływowymi liniami. Jest to czwarta wariacja na temat cruisera napędzanego dużym bokserem. Pozostaje tylko pytanie, którą ścieżką pójdzie BMW i kiedy zobaczymy finalne produkty w salonach.

Więcej informacji o motocyklach BMW znajdziesz na stronie https://www.bmw-motorrad.pl/pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr