tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW Concept R18/2 - wielkie kuszenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW Concept R18/2 - wielkie kuszenie

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 10:06 1 Drukuj

Przedprodukcyjne egzemplarze nowego cruisera BMW przemierzają już europejskie drogi, ale producent postanowił dalej kusić nas konceptami. Tym razem zaprezentowano nowoczesne podejście do tematu.

Podczas gdy model R18 jest stylizowany na klasycznego cruisera, model R18/2 wygląda bardzo nowocześnie. W obu przypadkach motocykle są napędzane dwucylindrowym bokserem o pojemności 1800 cm3. Niestety nie znamy przybliżonych danych technicznych. Próżno również szukać informacji na temat zawieszenia i elektroniki. Możemy się jedynie domyślać, że będą to komponenty z najwyższej półki.

NAS Analytics TAG

Koncept R18/2 zaskakuje czystymi i opływowymi liniami. Jest to czwarta wariacja na temat cruisera napędzanego dużym bokserem. Pozostaje tylko pytanie, którą ścieżką pójdzie BMW i kiedy zobaczymy finalne produkty w salonach.

Więcej informacji o motocyklach BMW znajdziesz na stronie https://www.bmw-motorrad.pl/pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę