tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW F 800 R na prd. Czy to pocztek wielkiej elektryfikacji?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW F 800 R na prd. Czy to pocztek wielkiej elektryfikacji?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.22, 12:24 Drukuj

Rysunki patentowe, które pojawiły się w internecie, wskazują na to, że BMW szykuje się do wypuszczenia na rynek kolejnego elektrycznego jednośladu.

Pierwszym krokiem BMW było wypuszczenie elektrycznego skutera C Evolution, który wygląda konwencjonalnie i zachowuje swoje praktyczne właściwości. Teraz w sieci pojawiły się rysunki patentowe, które pokazują jak może wyglądać i działać motocykl elektryczny BMW.

NAS Analytics TAG

Rysunek przedstawiający wszystkie elementy układu jest oparty na modelu F800 R, a więc możemy spodziewać się nakeda. Ciężko spekulować na temat ewentualnej mocy silnika, ale na podstawie chociażby motocykli od Zero Motorcycles możemy przyjąć, że będzie ona wynosiła około 100 koni mechanicznych.

W opisie czytamy, że bateria będzie zamknięta w obudowie wykonanej z aluminium, tytanu i kevlaru. Tylne zawieszenie pochodzi z modelu F800 GT, a przednie - z F800 R. Z nakeda zapożyczono również kierownicę i hamulce.

W przyszłym roku czekają nas dwie duże imprezy targowe, więc to będzie dobry moment na prezentację efektów prac, choć zapewne najpierw zobaczymy koncept.

Więcej informacji o motocyklach BMW znajdziecie na www.bmw-motorrad.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr