tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW F 800 R na prąd. Czy to początek wielkiej elektryfikacji? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW F 800 R na prąd. Czy to początek wielkiej elektryfikacji?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.22, 12:24 Drukuj

Rysunki patentowe, które pojawiły się w internecie, wskazują na to, że BMW szykuje się do wypuszczenia na rynek kolejnego elektrycznego jednośladu.

Pierwszym krokiem BMW było wypuszczenie elektrycznego skutera C Evolution, który wygląda konwencjonalnie i zachowuje swoje praktyczne właściwości. Teraz w sieci pojawiły się rysunki patentowe, które pokazują jak może wyglądać i działać motocykl elektryczny BMW.

NAS Analytics TAG

Rysunek przedstawiający wszystkie elementy układu jest oparty na modelu F800 R, a więc możemy spodziewać się nakeda. Ciężko spekulować na temat ewentualnej mocy silnika, ale na podstawie chociażby motocykli od Zero Motorcycles możemy przyjąć, że będzie ona wynosiła około 100 koni mechanicznych.

W opisie czytamy, że bateria będzie zamknięta w obudowie wykonanej z aluminium, tytanu i kevlaru. Tylne zawieszenie pochodzi z modelu F800 GT, a przednie - z F800 R. Z nakeda zapożyczono również kierownicę i hamulce.

W przyszłym roku czekają nas dwie duże imprezy targowe, więc to będzie dobry moment na prezentację efektów prac, choć zapewne najpierw zobaczymy koncept.

Więcej informacji o motocyklach BMW znajdziecie na www.bmw-motorrad.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę