tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jaka kara za ucieczk przed policj? Tutaj nawet 5 lat i 30 tys. zotych!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jaka kara za ucieczk przed policj? Tutaj nawet 5 lat i 30 tys. zotych!

Autor: Raff 2020.04.06, 21:24 Drukuj

5 lat więzienia i 30 tys. złotych grzywny grozi motocykliście, który wraz z kolegami uciekał po zakopiance przed policją. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Policja z Nowego Targu postanowiła skontrolować zasadność przejażdżki trzech motocyklistów. Na wezwanie do zatrzymania zaczęli oni jednak uciekać w stronę Rabki, więc funkcjonariusze ruszyli w pościg. Po kilkunastu kilometrach szalonej jazdy jeden z motocyklistów nie opanował maszyny i przewrócił się. Policjanci przerwali pościg by udzielić poszkodowanemu pomocy.

NAS Analytics TAG

Na szczęście motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń. Skruszony wyznał jednak powód ucieczki - był poszukiwany listem gończym i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Nie bez znaczenia był także fakt, że motocyklowa przejażdżka nie miała żadnego sensownego uzasadnienia.

Za złamanie sądowego zakazu, ucieczkę przed policją i niestosowanie się do wymogów sanitarnych mężczyźnie grozi kara 5 lat więzienia i nawet 30 tys. zł. grzywny.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr