tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jaka kara za ucieczkę przed policją? Tutaj nawet 5 lat i 30 tys. złotych!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jaka kara za ucieczkę przed policją? Tutaj nawet 5 lat i 30 tys. złotych!

Autor: Raff 2020.04.06, 21:24 Drukuj

5 lat więzienia i 30 tys. złotych grzywny grozi motocykliście, który wraz z kolegami uciekał po zakopiance przed policją. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Policja z Nowego Targu postanowiła skontrolować zasadność przejażdżki trzech motocyklistów. Na wezwanie do zatrzymania zaczęli oni jednak uciekać w stronę Rabki, więc funkcjonariusze ruszyli w pościg. Po kilkunastu kilometrach szalonej jazdy jeden z motocyklistów nie opanował maszyny i przewrócił się. Policjanci przerwali pościg by udzielić poszkodowanemu pomocy.

NAS Analytics TAG

Na szczęście motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń. Skruszony wyznał jednak powód ucieczki - był poszukiwany listem gończym i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Nie bez znaczenia był także fakt, że motocyklowa przejażdżka nie miała żadnego sensownego uzasadnienia.

Za złamanie sądowego zakazu, ucieczkę przed policją i niestosowanie się do wymogów sanitarnych mężczyźnie grozi kara 5 lat więzienia i nawet 30 tys. zł. grzywny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę