tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostrzegał przed patrolem policji. Miał wyjątkowego pecha [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostrzegał przed patrolem policji. Miał wyjątkowego pecha [FILM]

Autor: Raff 2020.03.13, 10:12 2 Drukuj

Ostrzeganie światłami przed policją to nasza narodowa tradycja. Metoda ta ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, ale jedno jest pewne - jest niezgodna z prawem, o czym przekonał się pewien pechowy kierowca.

Część z nas, w geście solidarności, ostrzega innych kierujących przed policyjnymi patrolami. Inni tego nie robią wychodząc z założenia, że jeśli nie masz nic na sumieniu, nie musisz się policji obawiać. Fakt jest taki, że użycie świateł drogowych do ostrzegania przed policją jest niezgodne z prawem.

NAS Analytics TAG

Przekonał się o tym 20-letni kierowca Iveco, który na drodze 21 w Trzebielinie ostrzegł o policyjnej kontroli przejeżdżający… nieoznakowany radiowóz grupy SPEED. Policjanci natychmiast zawrócili, zatrzymali kierującego i uraczyli go 250-złotowym mandatem i 3 punktami karnymi.

Policjanci zwracają uwagę, że ostrzeganie innych kierujących przed patrolami może mieć bardzo negatywne następstwa - pomagamy w ten sposób uniknąć odpowiedzialności nie tylko kierowcom przekraczającym prędkość, ale też pijanym, będącym pod wpływem narkotyków, czy poszukiwanym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę