tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Flejtuch z dostawczaka i szybka akcja grupy SPEED [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Flejtuch z dostawczaka i szybka akcja grupy SPEED [FILM]

Autor: Raff 2019.12.05, 20:56 1 Drukuj

Wideorejestratory używane przez policję, poza mocno wątpliwą funkcją "pomiaru" prędkości, mają swoje niezaprzeczalne zalety. Jedną z nich jest możliwość rejestrowania wykroczeń popełnianych przez kierowców, a taki materiał jest nieoceniony przy zatrzymaniu na gorącym uczynku.

Tak właśnie stało się z flejtuchem, którego patrol z grupy SPEED przyłapał na jednej z ulic w Rybniku. Policjanci zauważyli, że kierowca wyrzuca z samochodu śmieci. Został on natychmiast zatrzymany, zobowiązany do posprzatania drogi, a następnie ukarany mandatem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Kriss 08/12/2019 01:07

No i pięknie !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę