tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konin: zaprosili dla żartu policjantów na imprezę. To był błąd...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konin: zaprosili dla żartu policjantów na imprezę. To był błąd...

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.14, 11:51 3 Drukuj

Srogimi mandatami i utratą dowodów rejestracyjnych zakończyła się impreza w Koninie, na którą organizatorzy dla żartu zaprosili policjantów z grupy SPEED.

Zaproszenie wystosowano na fan page’u o wdzięcznej nazwie Konin Night Racing. W wydarzeniu pokreślono żeby nie robić bałaganu, nie palić gumy na parkingu, nie śmiecić i tak dalej… Zaproszono również patrole Komendy Miejskiej Policji w Koninie. W kontekście nazwy grupy zaproszenie brzmi dość sarkastycznie, ale policjanci podjęli rękawice.

NAS Analytics TAG

Jak czytamy we wpisie KMP Konin grupa SPEED dołączyła do zabawy, na której pojawili się również członkowie Memento Mori Club i NaQrwiacze Konin. Okazało się jednak, że policjanci nie potrafią się bawić, ponieważ zamiast "zbić pionę" i wymienić się ksywami, od razu poprosili 46 osób o okazanie dokumentów. Skończyło się na 40 mandatach karnych, w tym 5 osób straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym, a dwie osoby straciły dowody rejestracyjne i nie stało się to w wyniku wyścigu, w którym stawką były kluczyki do samochodu lecz przez niewłaściwy stan techniczny pojazdu.

Zapewne wielu z was powie teraz - "Kto nigdy nie miał głośnego wydechu i przyciemnionych przednich bocznych szyb w stopniu większym niż pozwalają na to przepisy, niech pierwszy rzuci kamieniem". Warto jednak mieć na uwadze, że w ostatnich latach w polskiej policji dokonała się zmiana pokoleniowa i sprzętowa. Obecnie w wielu komisariatach jest już internet, maszyny do pisania są sukcesywnie wypierane przez komputery, a funkcjonariusze młodego pokolenia doskonale wiedzą jak ich używać. Uważajcie więc, kogo zapraszacie na imprezę i oczywiście bawcie się bezpiecznie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę