tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konin: zaprosili dla artu policjantw na imprez. To by bd...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konin: zaprosili dla artu policjantw na imprez. To by bd...

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.14, 11:51 3 Drukuj

Srogimi mandatami i utratą dowodów rejestracyjnych zakończyła się impreza w Koninie, na którą organizatorzy dla żartu zaprosili policjantów z grupy SPEED.

Zaproszenie wystosowano na fan page’u o wdzięcznej nazwie Konin Night Racing. W wydarzeniu pokreślono żeby nie robić bałaganu, nie palić gumy na parkingu, nie śmiecić i tak dalej… Zaproszono również patrole Komendy Miejskiej Policji w Koninie. W kontekście nazwy grupy zaproszenie brzmi dość sarkastycznie, ale policjanci podjęli rękawice.

NAS Analytics TAG

Jak czytamy we wpisie KMP Konin grupa SPEED dołączyła do zabawy, na której pojawili się również członkowie Memento Mori Club i NaQrwiacze Konin. Okazało się jednak, że policjanci nie potrafią się bawić, ponieważ zamiast "zbić pionę" i wymienić się ksywami, od razu poprosili 46 osób o okazanie dokumentów. Skończyło się na 40 mandatach karnych, w tym 5 osób straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym, a dwie osoby straciły dowody rejestracyjne i nie stało się to w wyniku wyścigu, w którym stawką były kluczyki do samochodu lecz przez niewłaściwy stan techniczny pojazdu.

Zapewne wielu z was powie teraz - "Kto nigdy nie miał głośnego wydechu i przyciemnionych przednich bocznych szyb w stopniu większym niż pozwalają na to przepisy, niech pierwszy rzuci kamieniem". Warto jednak mieć na uwadze, że w ostatnich latach w polskiej policji dokonała się zmiana pokoleniowa i sprzętowa. Obecnie w wielu komisariatach jest już internet, maszyny do pisania są sukcesywnie wypierane przez komputery, a funkcjonariusze młodego pokolenia doskonale wiedzą jak ich używać. Uważajcie więc, kogo zapraszacie na imprezę i oczywiście bawcie się bezpiecznie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr