tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjanci mają dość zmasowanych akcji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policjanci mają dość zmasowanych akcji

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.06, 10:57 3 Drukuj

Od przyszłego roku policja skończy z prowadzeniem akcji prewencyjnych na masową skalę. Powodem jest dezorganizacja pracy funkcjonariuszy przez takie działania.

Rzecznik KGP Michał Ciarka przyznał w wypowiedzi dla Polsat News, że policja skupi się na działaniach lokalnych, ponieważ masowe akcje często wprowadzały chaos w jednostkach i często odrywały funkcjonariuszy od innych zadań.

NAS Analytics TAG

KGP da więcej swobody komendantom powiatowym, którzy wraz ze swoimi podwładnymi najlepiej wiedzą, jakie działania są potrzebne w skali lokalnej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę