tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pijany 23-latek jecha BMW prawie 250 km/h. Trafi do aresztu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pijany 23-latek jecha BMW prawie 250 km/h. Trafi do aresztu

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.24, 10:58 2 Drukuj

Policyjna grupa Speed po raz kolejny zatrzymała pirata drogowego. Na autostradzie A4 rozpędził się do prędkości 248 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący jest pod wpływem alkoholu i narkotyków...

Policjanci z Rzeszowa, z policyjnej grupy Speed w czasie patrolu po autostradzie A4 zauważyli, że jadący przed nimi kierowca, nie dość, że znacznie przekracza prędkość, to zmienia pasy bez kierunkowskazów oraz korzysta z całej szerokości jezdni. Podczas pomiaru prędkości uzyskano wynik 248,7 km/h.

NAS Analytics TAG

Samochód udało się zatrzymać dopiero na jednym z punktów MOP, okazało się, że kierujący BMW miał blisko 2 promile alkoholu. Ponadto znajdował się pod wpływem środków odurzających. Kierowca trafił do aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Dlaczego o tym piszemy? Ku przestrodze. Ostatnie dni sezonu prowokują do krótkich wycieczek  czy przejażdżek przed zimowaniem motocykla. Uważajcie na debili za kierownicą, którzy cały czas próbują sobie coś udowodnić, żeby potem chwalić się, że wyprzedzili motocyklistę. Szybka jazda w takich warunkach zwyczajnie nie ma sensu; stan i temperatura nawierzchni, piach, zanieczyszczenia czy lokalne przymrozki mogą skończyć się tragedią. Bądźcie mądrzejsi...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr