tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odcinkowy pomiar prędkości na budowie A1 Tuszyn-Piotrków Trybunalski. Zdjęcia przyjdą pocztą
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odcinkowy pomiar prędkości na budowie A1 Tuszyn-Piotrków Trybunalski. Zdjęcia przyjdą pocztą

Autor: Alonzo 2021.01.23, 13:20 Drukuj

Uruchomiono odcinkowy pomiar prędkości na A1 między Tuszynem i Piotrkowem Trybunalskim. Już pierwszego dnia liczba zarejestrowanych wykroczeń zaszokowała. Kierowcy będą mieli poważne problemy.

Już od dłuższego czasu budowniczy drogi między Tuszynem i Piotrkowem Trybunalskim na tzw. "Gierkówce" skarżyli się na zbyt szybko przejeżdżające samochody. GDDKiA wzięło pod uwagę te skargi i na remontowanym odcinku drogi zainstalowano pomiar prędkości. Co ciekawe, zanim odcinkowy pomiar prędkości w tym miejscu się pojawił, praktycznie nikt nie jechał zgodnie z dopuszczalną prędkością. Dyrekcja przeprowadziła test z radarem i przez kilkadziesiąt minut mierzyło prędkość przejeżdżających samochodów. W tym czasie nie udało się spotkać ani jednego samochodu, który chociaż trochę nie przekroczyłby dopuszczalnej w tym miejscu prędkości.

NAS Analytics TAG

Po włączeniu odcinkowego pomiaru prędkości sytuacja się poprawiła. Zdecydowana większość kierowców poruszała się w tym miejscu z dopuszczalną prędkością. Niemniej i tak sporo było też takich, którzy tę prędkość przekroczyli. Tylko w ciągu pierwszego dnia zarejestrowano ponad 1300 przypadków przekroczenia prędkości. Teraz kierowcy, którzy zostali złapani na zbyt szybkiej jeździe, dostaną pocztą mandaty.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę