tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odcinkowy pomiar prdkoci na budowie A1 Tuszyn-Piotrkw Trybunalski. Zdjcia przyjd poczt
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odcinkowy pomiar prdkoci na budowie A1 Tuszyn-Piotrkw Trybunalski. Zdjcia przyjd poczt

Autor: Alonzo 2021.01.23, 13:20 Drukuj

Uruchomiono odcinkowy pomiar prędkości na A1 między Tuszynem i Piotrkowem Trybunalskim. Już pierwszego dnia liczba zarejestrowanych wykroczeń zaszokowała. Kierowcy będą mieli poważne problemy.

Już od dłuższego czasu budowniczy drogi między Tuszynem i Piotrkowem Trybunalskim na tzw. "Gierkówce" skarżyli się na zbyt szybko przejeżdżające samochody. GDDKiA wzięło pod uwagę te skargi i na remontowanym odcinku drogi zainstalowano pomiar prędkości. Co ciekawe, zanim odcinkowy pomiar prędkości w tym miejscu się pojawił, praktycznie nikt nie jechał zgodnie z dopuszczalną prędkością. Dyrekcja przeprowadziła test z radarem i przez kilkadziesiąt minut mierzyło prędkość przejeżdżających samochodów. W tym czasie nie udało się spotkać ani jednego samochodu, który chociaż trochę nie przekroczyłby dopuszczalnej w tym miejscu prędkości.

NAS Analytics TAG

Po włączeniu odcinkowego pomiaru prędkości sytuacja się poprawiła. Zdecydowana większość kierowców poruszała się w tym miejscu z dopuszczalną prędkością. Niemniej i tak sporo było też takich, którzy tę prędkość przekroczyli. Tylko w ciągu pierwszego dnia zarejestrowano ponad 1300 przypadków przekroczenia prędkości. Teraz kierowcy, którzy zostali złapani na zbyt szybkiej jeździe, dostaną pocztą mandaty.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr