tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 33 mandaty na kwotę 2500 euro w 3 dni. Nie wiedziała, jak działają fotoradary
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

33 mandaty na kwotę 2500 euro w 3 dni. Nie wiedziała, jak działają fotoradary

Autor: Alonzo 2021.08.01, 00:06 Drukuj

Do kuriozalnej sytuacji doszło we Francji. Młoda dziewczyna, zaraz po zrobieniu prawa jazdy, pożyczyła auto od ojca. Poruszała się po okolicy, w której było rozmieszczonych wiele fotoradarów. W ciągu 3 dni została 33-krotnie przyłapana na przekraczaniu dozwolonej prędkości.

Młoda Francuzka wiedziała, że ustawione przy drodze fotoradary rejestrują przekroczenie prędkości i że można z to dostać mandat. Nie wiedziała tylko, jak to wszystko działa. Myślała, że radar rejestruje prędkość w momencie jego mijania. Dlatego jechała szybko, a następnie hamowała raptownie, by najpierw minąć fotoradar z dozwoloną prędkością, a potem szybko rozpędzić się do poprzedniej prędkości.

NAS Analytics TAG

Sytuacja miała miejsce pod koniec roku 2020, chwilę po tym, gdy dziewczyna uzyskała uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz otrzymała 33 mandaty za wykroczenia, których dopuściła się w ciągu zaledwie 3 dni! Łączna kwota wymierzonych jej kar to około 2 500 euro, czyli blisko 12 000 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę