tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jechał motocyklem za szybko i pod wpływem. Stracił 6 kategorii prawa jazdy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jechał motocyklem za szybko i pod wpływem. Stracił 6 kategorii prawa jazdy

Autor: Janusz Bębenek 2020.07.04, 08:07 6 Drukuj

Oczywiście nikt z was tego nie robi, przynajmniej taką mamy nadzieję, ale czysto hipotetycznie - w jaki sposób jechalibyście motocyklem, nie mając na niego uprawnień i dodatkowo wcześniej pijąc alkohol? My, starając się wejść w umysły geniuszy zbrodni, staralibyśmy się jechać w miarę przepisowo i nie rzucać w oczy stróżom prawa. 

Zupełnie inaczej postąpił kierujący motocyklem (bo raczej nie motocyklista) zatrzymany w Zabrzu przez policyjną grupę SPEED. Jechał przez miasto z prędkością powyżej 100 km/h, za co powinno mu być zatrzymane prawo jazdy. NIestety, nie posiadał on uprawnień do prowadzenia motocykla, miał za to 6 innych kategorii - AM,B,BE,C,CE i T, z którymi musiał się na chwilowo pożegnać. 

NAS Analytics TAG

Dodatkowo u 48-latka wykryto 0,22 promila alkoholu w organizmie, a motocykl nie posiadał ważnych badań technicznych. Teraz czeka na rozprawę przed sądem, a za jazdę pod wpływem alkoholu czeka go czasowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. 

Zdjęcie: Śląska Policja

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę