tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 PILNE! Dzisiaj policyjna akcja "Bezpieczny motocyklista jesieni"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

PILNE! Dzisiaj policyjna akcja "Bezpieczny motocyklista jesieni"

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.24, 12:45 Drukuj

Funkcjonariusze warszawskiej drogówki zaplanowali na dzisiaj policyjną akcję "Bezpieczny motocyklista jesienią", mającą na celu zwrócenie szczególnej uwagi na kierowców motocykli.

Gorsza przyczepność, niekorzystne warunki pogodowe oraz szybko zapadający zmrok, to wyzwania dla kierowców. W takich warunkach motocykliści muszą szczególnie uważać.

NAS Analytics TAG

Odpowiedni strój i odpowiednie oznakowanie to bardzo ważny czynnik, podnoszący bezpieczeństwo kierowcy jednośladu. Niestety, jedną z najczęstszych przyczyn wypadków z udziałem motocyklistów jest nadmierna prędkość. Dlatego celem działań będzie przede wszystkim reagowanie na przekraczanie prędkości przez prowadzących jednoślady. Szczególnie w miejscach, gdzie zarejestrowano największą liczbę wypadków z udziałem motocyklistów.

Ponadto motocykliści mogą się spodziewać patroli stacjonarnych, wyposażonych w radary oraz nieoznakowanych radiowozów policyjnej grupy SPEED. Oprócz prędkości, policjanci mają sprawdzać stan techniczny motocykli ze szczególnym uwzględnieniem norm hałasu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr