tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niemal czoowe zderzenie z BMW grupy SPEED - uratoway centymetry [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niemal czoowe zderzenie z BMW grupy SPEED - uratoway centymetry [FILM]

Autor: Janusz Bbenek 2020.01.10, 14:03 Drukuj

Policjanci z grupy SPEED zazwyczaj oglądają tylne zderzaki ściganych przez siebie aut. Tym razem jednak musieli uciekać przed lecącym na czołówkę oplem, którego kierowca nie wykazał się szczególną lotnością umysłu - zarówno przy wykonywaniu głupiego manewru, jak i po zatrzymaniu.

Sytuacja miała miejsce 29 grudnia w okolicy Gliwic. Tuż przed policyjne BMW z grupy SPEED wyjechał opel, wykonujący bardzo ryzykowny manewr wyprzedzania. Udało mu się schować z bardzo małym zapasem odległości. Policjanci zawrócili i ruszyli w pościg, zatrzymując kierowcę w Knurowie.

NAS Analytics TAG

Okazało się, że nie posiada on i nigdy nie posiadał prawa jazdy, ale w rozbrajający sposób zapewniał, że zapisał się na kurs. Do jazdy autem skłonił go fakt, że była niedziela, a on chciał szybko i wygodnie dojechać na zakupy. W dodatku pojazd przy temperaturze powietrza w okolicach zera stopni, wyposażony był w letnie opony.

35-latka ukarano mandatami w łącznej wysokości 1050 zł, a na jego koncie, mimo braku prawa jazdy, pojawiło się sześć punktów karnych. Auto odebrała inna osoba, tym razem dysponująca odpowiednimi uprawnieniami.

NAS Analytics TAG

Dokumenty podpisywał skuty kajdankami, być może po to, by nie zrobił sobie krzywdy…

Źródło: gliwice.slaska.policja.gov.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr