tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocaw Dugoka i ucieczka motocyklem przed grup Speed. Koczy w kajdankach, co jeszcze mu grozi?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocaw Dugoka i ucieczka motocyklem przed grup Speed. Koczy w kajdankach, co jeszcze mu grozi?

Autor: Alonzo 2020.10.24, 16:39 Drukuj

Nieoznakowane BMW grupy Speed namierzyło motocyklistę, który jechał 121 km/h w terenie zabudowanym. To, dlaczego ten teren był terenem zabudowanym i dlaczego na dwupasmowym odcinku drogi nie podniesiono dopuszczalnej prędkości, z pewnością wzbudzi Wasze reakcje w komentarzach.

NAS Analytics TAG

Niemniej motocyklista przekroczył dozwoloną prędkość i policjanci z grupy Speed podjęli próbę jego zatrzymania. Niestety, motocyklista zawrócił na najbliższym skrzyzowaniu i zaczął uciekać. 

Dlaczego uciekał? Za nadmierną prędkość mógł stracić prawo jazdy kategorii B. Tylko kategorii B, bo prawa jazdy kategorii A kierowca motocykla nie posiadał.

NAS Analytics TAG

Uciekając, stracił panowanie nam motocyklem i doprowadził do wypadku. Na szczęście nie doznał pozważnych obrażeń, ale do skutków decyzji o ucieczce doszło uszkodzenie motocykla. Policjanci dość poważnie potraktowali przewinienia kierowcy motocykla i na miejscu założyli mu kajdanki. Ostatnią pozycją na liście konsekwencji, które będzie musiał ponieść niedoszły uciekinier, jest sprawa sądowa za próbę ucieczki. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr