tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 100 zł i 6 punktów karnych dla nieoznakowanego radiowozu BMW pod Rykami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

100 zł i 6 punktów karnych dla nieoznakowanego radiowozu BMW pod Rykami

Autor: Alonzo 2019.09.14, 11:28 2 Drukuj

100 zł i 6 punktów karnych. Taki mandat otrzymał policjant w nieoznakowanym radiowozie, który próbował wręczać mandaty innym kierowcom.

Ta dość groteskowa sytuacja miała miejsce po Rykami w województwie lubelskim. Pirata drogowego w policyjnym nieoznakowanym radiowozie nagrał przypadkiem inny kierowca, zirytowany zachowaniem policjanta na drodze.

NAS Analytics TAG

Spotted Lublin otrzymało następującą odpowiedź od policji w Rykach: "W związku z wykonaniem przez kierującego nieoznakowanym radiowozem marki BMW gwałtownego manewru hamowania, w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach w dniu 21 sierpnia 2019 r. wobec policjanta kierującego tym pojazdem wdrożono czynności wyjaśniające, w związku ze spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym".

Zobaczcie, co on tutaj "stworzył":

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę